O nás

Příběh značky CANNEFF

Naše jedinečné know-how spočívá v kombinaci cannabinoidů s dalšími aktivními látkami, které vybíráme ve spolupráci s odborníky podle nejmodernějších vědeckých poznatků. Jsme první na světě, komu se podařilo dosáhnout silných synergických efektů díky komplementárnímu účinku těchto látek. Na světový trh 21. století přinášíme inovativní kosmetiku, topické přípravky a zdravotnické prostředky špičkové kvality pod značkou CANNEFF.

Společnost CB21 Pharma vznikla propojením zkušeností  a znalostí z oblasti vývoje a výroby léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy,  kosmetiky a know-how v oblasti izolace cannabinoidů.

Celosvětově roste intenzita testování nových léčiv s obsahem cannabinoidů, kde se i naše společnost angažuje v mezinárodních výzkumných záměrech. Naše činnost se zaměřuje zejména na výzkum a vývoj nových preparátů, způsoby pěstování konopí, výrobu a distribuci cannabinoidů a výtažků ve farmaceutické kvalitě. 

cb21pharma_portrety2019CAnnaSolcova.51
Naše mise

S liberalizací trhu dochází k zavádění nových konopných produktů, u kterých proklamované složení a účinek často neodpovídá skutečnosti. Současný pohled na využití cannabinoidů v praxi je poškozován často ilegální distribucí a neodborným způsobem užití. Naším cílem je aplikovat cannabinoidy dle jejich prokazatelných farmakologických účinků, dále také definovat kontraindikace a správné dávkování.

Naše cíle

Naším hlavním cílem je přinášet na trh produkty v souladu s konceptem medicíny založené na důkazech – EBM (evidence-based medicine).

Náš tým

Jan Storch
Chief Executive Officer
Jiří Wald
Chief Strategy Officer
Radana Waldová
Chief Operations Officer
Lenka Průšová
Head of Cosmetic Division
Antonín Malík
Quality Management Director
Vladimír Hoffmann
Chief Financial Officer
Patrick Kočica
Chief Commercial Officer
Eva Sieglová
Export Manager
Alon Hasa
Zástupce investora

Vědecká rada

Prof. Ing. Jan Vacek, Ph.D.
předseda vědecké rady

Ústav lékařské chemie a biochemie, LF UP, Olomouc

prof. PharmDr. Petr Babula, Ph.D.
člen vědecké rady

Fyziologický ústav, LF MU, Brno

doc. MUDr. Regina Demlová, Ph.D.
člen vědecké rady

Farmakologický ústav, LF MU, Brno

doc. MUDr, RNDr. Vilím Šimánek, DrSc
člen vědecké rady

Ústav lékařské chemie a biochemie, LF UP, Olomouc

S kým spolupracujeme

Zaujala Vás odbornost našeho týmu?
Neváhejte nás kontaktovat pro začátek spolupráce ...